Make your own free website on Tripod.com

Magyar Divat- és Sporttánc Szövetség
2400 - Dunaújváros, Apáczai Csere János u. 11.
telefon: (25) 323-710 telefon/fax: (25) 323-663

GYERMEK és JUNIOR RANGLISTA 1997


Gyermek DISCO Junior DISCO Junior SZTEPP Gyermek HIP HOP Junior HIP HOP Gyermek SHOW FORMÁCIÓ Junior SHOW FORMÁCIÓ Gyermek SHOW Junior SHOW


Név                   Település     Gyõr   Bp.   Összesen     

Kozma Eszter          Gyõr          50     50    100          

Hajszán Kitti         Gyôr          45     45    90           

Lukács Anett          Dunaújváros   35     30    65           

Gál Alexandra         Gyôr          40     16    56           

Lakatos Patrik        Gyôr          16     40    56           

Horváth Adrienn       Gyôr          10     35    45           

Rohrer Anita          Gyôr          30     10    40           

Sztraka Margit        Dunaújváros   20     18    38           

Frank Szabina         Gyôr          6      25    31           

Szalai Szilvia        Gyôr          25     6     31           

Budai Zsófia          Gyôr          9      14    23           

Márfi Viktória        Dunaújváros   9      12    21           

Tarcsai Lilla         Györ          1      20    21           

Szakály Henrietta     Gyôr          18     1     19           

Tarcsai Kittigyór     Gyôr          14     2     16           

Máté Viktória         Gyôr          12     1     13           

Hancz Alexandra       Györ          1      8     9            

Horváth Alexandra     Gyõr          0      9     9                  

Tilinger Eszter       Györ          7      1     8            

Csebotariov Olívia    Debrecen      0      7     7            

Koritsánszky Nelli    Gyôr          1      5     6            

Strohmayer Eszter     Györ          5      1     6            

Farkas Adrienn        Gyôr          4      1     5            

Hajdu Zsanett         Budapest      1      4     5            

Kaufmann Tímea        Esztergom     3      1     4            

Mátyásy Judit         Dunaújváros   1      3     4            

Zsenák Barbara        Gyôr          2      1     3            

Babos Alexandra       Budapesi      1      1     2            

Barna Zsuzsa          Gyôr          1      1     2            

Bujdosó Nóra          Dunaújváros   1      1     2            

Czirikusz Petra       Kisvárda      1      1     2            

Erdei Szabina         Nyíracsád     1      1     2            

Gombás Nóra           Gyôr          1      1     2            

Göbölyös Rita         Budapest      1      1     2            

Hajdu Adrienn         Gyôr          1      1     2            

Hajdu Eszter          Gyôr          1      1     2            

Halász Angéla         Dunaújváros   1      1     2            

Halász Timea          Budapest      1      1     2            

Hamisch Nikolett      Gyôr          1      1     2            

Hegedûs Judirt        Dunaújváros   1      1     2            

Hevesi Lilla          Debrecen      1      1     2            

Horváth Vanessa       Gyôr          1      1     2            

Kovács Angéla         Györ          1      1     2            

Kovács Petra          Gyôr          1      1     2            

Kovár Annamária       Gyôr          1      1     2            

Major Anikó           Gyõr          1      1     2            

Major Erika           Dunaújváros   1      1     2            

Mészáros Anita        Dunaújváms    1      1     2            

Molnár Judit          Gyôr          1      1     2            

Németh Ilona          Gyõr          1      1     2            

Oross Nilla           Gyôr          1      1     2            

Ólveczky Noémi        Györ          1      1     2            

Rieberger Anita       Esztergom     1      1     2            

Szerencse Noémi       Dunaújváros   1      1     2            

Szilágyi Erzsébet     Györ          1      1     2            

Szücs Ildikó          Dunaújváros   1      1     2            

Takács Klaudia        Esztergom     1      1     2            

Ungvári Nikoletta     Budapest      1      1     2            

Vadászi Klaudia       Esztergom     1      1     2            

Arany Virág           Dunaújváros   0      1     1            

Balla Zsófia          Budapest      1      0     1            

Bors Lívia            Esztergom     1      0     1            

Czakó Krisztina       Gyôr          1      0     1            

Czakó Zsófia          Gyôr          1      0     1            

Gosztola Bettina      Sopron        1      0     1            

Gosztola Mónika       Sopron        1      0     1            

Gyöngyösi Mariann     Debrecen      1      0     1            

Gyurina Katalin       Nyíracsád     1      0     1            

Horváth Andrea        Gyôr          1      0     1            

Kerek Brigitta        Dunaújváros   0      1     1            

Kondor Gabriella      Dunaújváros   0      1     1            

Molnár Zsuzsanna      Gyôr          0      1     1            

Németh Barbara        Gyôr          1      0     1            

Pintér Helga          Györ          1      0     1            

Piros Xénia           Dunaújváros   0      1     1            

Sussmann Szabína      Sopron        1      0     1            

Szabó Krisztina       Györ          1      0     1            

Szemenyei Henriett    Gyôr          1      0     1            

Szenczi Dóra          Esztergom     0      1     1            

Sziklenka Zsanett     Gyôr          1      0     1            

Törák Eszoer          Gyôr          0      1     1            

Ujfalusi Valéria      Nyíracsád     1      0     1            

Üveges Réke           Esztergom     0      1     1            

Zatik Dóra            Budapest      1      0     1            




Név                Település     Gyôr   Bp.   Összesen    

Hargitai Mariann   Dunaújváros   50     50    100         

Németh Nikolett    Gyôr          45     45    90          

Petá Viktória      Gyôr          35     30    65          

Tompa Erika        Györ          25     40    65          

Sipócz Renáta      Gyôr          40     20    80          

Szabó Zsanett      Gyôr          12     35    47          

Székely Anita      Gyôr          18     25    43          

Mejkli Alexandra   Gyôr          30     10    40          

Bor Angéla         Esztergom     18     16    34          

Varga Annamária    Gyôr          20     12    32          

Szeitz Rita        Gyôr          14     16    30          

Léránt Valéria     Gyôr          9      18    27          

GáI Nikolett       Györ          10     8     18          

Kotz Ágnes         Esztergom     5      9     14          

Varsányi Zsófia    Esztergom     7      5     12          

Németh Eszter      Györ          8      3     11          

Karácsony Noémi    Györ          6      3     9           

Ábrahám Nikolett   Gyôr          1      8     9           

Gábris Orsolya     Esztergom     4      4     8           

Piszkei Nikolett   Gyôr          1      6     7           

Beták Zsuzsa       Esztergom     3      1     4           

Rohrer Eszter      Györ          1      2     3           

Nagy Viktória      Debrecen      0      3     3           

Nemesvári          Budapest      1      1     2           
Krisztina                                                 

Gyarmati Adrienn   Kisvárda      1      1     2           

Háló Adrienn       Debrecen      1      1     2           

Debreceni Ágnes    Esztergom     1      1     2           

Szigeti Mária      Nyíracsád     1      1     2           

Széles Laura       Gyôr          1      1     2           

Bajor Bettina      Esztergom     1      1     2           

Szabó Lilla        Gyôr          1      1     2           

Parraghy Erika     Esztergom     1      1     2           

Demek Nikoletta    Budapest      1      0     1           

Éles Gyöngyi       Debrecen      1      0     1           

Fekete Aníkó       Debrecen      1      0     1           

Illés Kitti        Debrecen      1      0     1           

Küronya Dóra       Szombathely   1      0     1           

Rieberger Norbert  Ewsztergom    0      1     1           

Rónaszéki Anna     Szombathely   1      0     1           

Szathmáry Marietta Debrecen      1      0     1           

Szokolova Anna     Debrecen      0      1     1           

Turi Alexandra     Gyôr          1      0     1           




Név                             Település   BP/OB.    

Kozabel Adrienn - Ferkó Dóra    Budapest    100       

Krotos Szilvia - Tarjányi Márk  Budapest    90        
Ákos                                                  

Balázs Rita                     Budapest    80        

Ferkó Dóra                      Budapest    70        

Román Katalin                   Budapest    60        

Krotos Szilvia                  Budapest    50        




Név                Település      Pontszáma  
                                  Debrecen    

Gyöngyösi Mariann  Debrecen       50          

Gyurina Katalin    Nyíracsád      45          

Újfalusi Valéria   Nyíracsád      40          

Déri András        Hortobágy      35          

Ács Tamás          Hortobágy      30          

Bozsányi           Hortobágy      25          
Krisztina                                     

Rózsa Ferenc       Hortobágy      20          

Jakab Ádám         Hortobágy      18          

Tóth Edit          Hortobágy      16          

Orosz Nikolett     Hortobágy      14          

Bácsi Tamara       Hortobágy      12          




Név                Település    Debrecen   Budapest   Összesen   

Auer Abx           Budapest     50         50         100        

Zsombó József      Csongrád     45         0          45         

Kwunczi László     Budapest     0          45         4S         

Szél Rer          Hortobágy    40         0          40         

Lojek István       Hortobágy    35         0          3S         

Vadászi Klaudia    Eszfergom    0          35         35         

Ugrai Annamária    Hortobágy    30         0          30         

Kau(mann Tímea     Esztergom    0          30         30         

Vitéz László       Debrecen     25         0          25         

Klemertt Viktor    Budapest     0          25         25         

Mészgros Beáta     Ebes         20         0          20         

Jablonsztti Gyula  Esztergom    0          20         20         

Deczki Tamás       Ebes         18         0          18         

Rieberger Norbert  Esztergom    0          18         18         

László Tamás       Ebes         16         0          16         

Fenyvesi Diána     Esztergom    0          18         16         

Urgyán Attila      Hortobágy    14         0          14         




Csoport neve            Település  Koreográfia cime   Koreográfus        Veszp.  Debr.   Gyôr   Szeksz.OB.    Bp.       Össz.  

Cholnoky                Veszprém   A három pillangó   K. Czibik Tünde    50      50      50     100           30        280    
Mozgásmûvészeti St.                                                                                                            

Attitüde Táncegyüttes   Debrecen   Alomvarázs         Vollay Enikö       35      45      45     90            45        260    

Cholnoky                Veszprém   A kék meg a sárga  K. Czibik Tünde    0       40      40     70            50        200    
Mozgásmûvészeti St.                                                                                                            

Attitüde Táncegyüttes   Debrecen   Pumukli farsangja  Vollay Enikô       0       25      30     80            25        160    

Marina Jazz-Balett      Gyôr       Dzsungel könyve    M. Czap Mariann    0       35      35     50            40        160    

Vári Emil Általános     Kisvárda   Katonai kiképzés   Gyarmati           0       30      20     40            35        125    
Iskola                                                Krisztina                                                                

Marina Jazz-Balett      Gyôr       Egyik kutya,       M. Czap Mariann    0       20      25     28            20        93     
                                   másik ...                                                                                   

Modern Tánc-Játék       Debrecen   Valahol Európában  F. Holb Ibolya     30      18      18     24            0         88     
Stúdió                                                                                                                         

Dynamic SE              Szekszárd  Rózsaszín párduc   Kovács Anna        0       0       18     60            0         78     

Carmen Táncegyüttes     Esztergom  Csipet csoport     P. Nagy Margit     0       16      8      32            16        72     

MRL Club                Sopron     Apácák a discoban  Dallos Enikö       0       0       14     36            18        68     

Széchenyi Jazzbalett    Veszprém   Az anyagfás lány   N. Iglódi Márta    45      0       0      0             0         45     

Széchenyi Jazzbalett    Veszprém   New York           N. Iglódf Márta    40      0       0      0             0         40     

MRL Club "Haladó"       Sopron     Színek tánca       Dallos Enikö       0       0       9      20            10        39     

Carmen Táncegyüttes     Esztergom  Black Cats         P. Nagy Marpit     0       0       0      18            12        30     

Dynamic SE.             Szekszárd  Duck's Tales       Kovács Anna        25      0       0      0             0         25     

Dance Stúdió            Miskolc    Szuperkáli ...     Tólh Evelin        0       14      0      0             0         14     

Csepp Jazz Dance        Budapest   Aladdin            Hodonszky Júlla    0       0       0      0             14        14     

Dance Stúdió            Miskolc    A muzsika hangja   Tóth Evelin        0       12      0      0             0         12     

MRL Club "V"            Sopron     Aladdin és a       Dallos Enikö       0       0       12     0             0         12     
                                   hárem                                                                                       

Dynamic FertBd          Sopron     Ébredés            SchneiderJánosné   0       0       10     0             0         10     

Colombus Dance          Budapest   Elôre a            Tóth Andrea        0       0       0      0             9         9      
                                   gyözelemértl                                                                                

Áldás úti ÁItalAnos     Budapest   Törpillák          Kézér GAbriella    0       0       0      0             8         8      
Iskola                                                                                                                         

MRL Club "K"            Sopron     Törpikék tánca     Dallos Enikö       0       0       7      0             0         7      

EFFI Mozgásmûvészeti    Budapest   Szavakat keresve   B. Csemenyák       0       0       0      0             7         7      
St.                                                   Gabriella                                                                

Scarbantia Tánccsoport  Sopron     Virtuózok          Schneider Jénosné  0       0       8      0             0         6      




Csoport neve              Település  Koreográfia címe   Koreográfus     Veszp.  Debr.   Gyõr   Szeksz.OB. Bp.   Összesen  

Cholnoky Mozgásmûvészeti  Veszprém   Estocada           K. Czibik       50      45      45     90         45    275       
St.                                                     Tünde                                                             

Grácia Mozgásstúdió       Gyôr       Ének az esöben     Gellért Tünde   0       50      50     100        50    250       

Attitüde Táncegyüttes     Debrecen   Hullámzás          Vollay EnikB    45      35      40     80         25    225       

Dynamic Dance             Györ        Idebenek           Halbritter      0       30      35     80         40    165       
Dzsesszbalett Cs.                                       Adrienn                                                           

Modern TáncJáték Stúdió   Debrecen   A kezdet           F. Holb Ibolya  35      25      30     70         0     160       

Attitüde Táncegyüttes     Debrecen   Éledés             Vollay Enikô    0       40      25     28         20    113       

Marina Jazz-Balett        Györ       Captain Jack       M. Czap         0       20      20     32         35    107       
                                                        Mariann                                                           

Vári Emil Általános       Kisvárda   Életben maradni    Gyarmati        0       18      18     40         30    106       
Iskola                                                  Krisztina                                                         

Dynamic SE.               Szekszárd  Cotton eye Joe     Kovács Anna     40      0       18     38         0     92        

Dynamic SE.               Szekszárd  Líra               Kovács Anna     0       0       14     50         0     64        

Carmen Táncegyüttes       Esztergom  Kirakat éjszakája  P. Nagy Margit  0       14      12     18         14    58        

Scarbantia Tánccsoport    Sopron     Vadnyugat Lányai   Schneider       0       0       9      20         18    45        
                                                        Jánosné                                                           

Colombus Dance            Budapest   Varázslatos        Tóth Andrea     14      0       8      0          9     31        
                                     Macarena                                                                             

Széchenyi Jazzbalett      Veszprém   Vénusz             N. Iglódi       30      0       0      0          0     30        
                                                        Márta                                                             

Scarbantia Tánccsoport    Sopron     Kirobbanás         Schneider       0       0       10     18         0     26        
                                                        Jánosné                                                           

Széchenyi Jazzbalett      Veszprém   Pomádé             N. Iglódi       25      0       0      0          0     25        
                                                        Márta                                                             

N-Dance                   Csongrád   A show világa      Mészáros        0       18      8      0          0     24        
                                                        Norbert                                                           

MRL Club                  Sopron     A Dracula          Dallos EnikB    20      0       0      0          0     20        

Carmen Táncegyüttes       Esztergom  Babatánc           P. Nagy Margit  18      0       0      0          0     18        

Kropt Táncmûvészeti       Budapest   Dzsungellányok     R. Major Klára  0       0       0      0          18    18        
Iskola                                                                                                                    

Dynamic SE.               Sopron     A tánc vonzásában  Schneider       18      0       0      0          0     16        
                                                        Jánosné                                                           

Dynamic SE.               Sopron     Fantázia           Schneider       12      0       0      0          0     12        
                                                        Jánosné                                                           

Áldás úti Általános       Budapest   Krampuszok         Kézér           0       0       0      0          12    12        
Iskola                                                  Gabriella                                                         

Flashdance                Esztergom  A kert             B. Bauer Tímea  10      0       0      0          0     10        

Carmen Táneegyüttes       Esztergom  Ôsi buli           P. Nagy Margit  0       0       0      0          10    10        

Colombus Dance            Budapest   Csípôs lányok      Tóth Andrea     0       0       0      0          9     9         

MRL Club                  Sopron     A pokol            Dallos Enkö     0       0       8      0          0     6         




Név                Település    Koreográfia Gyõr        Szeksz Bp.   Összesen 
                                 cime                   .OB.                  

Németh Krisztián   Györ         Viva         50         100    50    200      
Hajszán Kitti                   Mexico!                                       

Császár Éva        Debrecen     Hableányok   40         90     18    148      
Telegdi Kitti                                                                 

Nagy Orsolya       Györ         Chaplin      30         80     35    126      

Rohrer Anita       Györ         A            45         40     40    126      
                                csodálatos                                    
                                Mary                                          

Horváth Adrienn    Györ         Szörnyella   14         80     30    124      
Kovár Annamária                 de Frász                                      

Gyurmánczi Diána   Györ         Pöttöm       9          70     25    104      
                                Panna                                         

Horváth Adrienn    Györ         Esmeralda    16         38     45    87       
                                tánca                                         

Hevesi Anna        Debrecen     A szél       20         50     9     78       
                                lánya                                         

Budai Zsófia       Györ         Húsvéti      35         32     10    77       
Farkas Adrienn                  meglepetés                                    

Török Eszter       Gyôr         Bohócok      25         28     18    68       
Horváth Adrienn                                                               

Kozma Eszter       Gyôr         Kõkorszaki   18         20     20    68       
Major Anikó                     hölgyek                                       

Mednyinszki René   Gyôr         Mickie és    10         24     8     40       
Nagy Orsolya                    Minnie                                        

Rieberger Anita    Esztergom    Virágárus    12         10     12    34       
                                lány                                          

Deák Orsolya       Debrecen     Indián       8          18     5     31       
                                lány tánca                                    

Horváth Vanessa    Gyôr         Négerbaba    6          16     8     30       

Strohmayer Eszter  Györ         A kis        7          14     7     28       
Szalai Szilvia                  herceg és                                     
                                a róka                                        

Kaufmann Timea     Esztergom    Táncoló      5          4      14    23       
Vadászi Klaudia                 falak                                         

Nagy Réka          Esztergom    Csavargók    0          12     1     13       
Üveges Réka                     tánca                                         

Máté Viktória      Gyôr         Bújj, bújj   0          8      4     12       
                                ördög                                         

MoInár Zsuzsa      Gyõr         Az idôjós    0          8      3     8        
                                béka                                          

Bors Livia Bekó    Esztergom    Sweet        3          2      0     S        
Bernadett                       keeses                                        

Hevesi Lilla       Debrecen     Nyuszi       4          0      0     4        
                                királynô                                      

Vasi Szidónia      Sopron       Te + Én      2          0      0     2        
Virág Kinga                                                                   

Bokrossy Barbara   Budapest     Táncfantázia 0          0      2     2        
Maródi Csilla                                                                



Név                Település   Koreográfia     Gyõr  Szeksz.O Bp.   Összesen  
                                     cime                  B.                       

Mészáros Mátyás    Gyôr        Megszelidítés   50    90       45    185       
Polgár Viktória                                                                            

Rovó Péter         Pécs        Jazz-boy        40    100      30    170       

Németh Ágnes       Gyôr        Kukackaland     45    70       40    155       
Németh Eszter                                                                              

Pavuk Andrea       Dunaújváros Tükörvarázs     0     80       50    130       
Sebek Judit                                                                               

Lukács Anett       Dunaújváros Valamit         20    50       25    95        
Hargitai Mariann               valamiért                                      

Kálmán Péter       Györ        Metamorfózis    35    80       0     95        
Kakuk Zsófia                                                                              

Piszkei Nikolett   Gyôr        Kéményseprôk    25    32       35    92        
Rohrer Eszter                                                                              

Tompa Erika        Györ        Csikl és Pötyi  14    40       20    74        
Jalics Andrea                                                                              

Gróza Melinda      Kisvárda    A tüz és a víz  18    28       14    60        
Nagy Anita                                                                               

Svidró Viktor      Gyôr        A méhecske és   2     38       18    56        
Horváth Andrea                 a virág                                        

Gál Alexandra      Gyôr        Rakoncátlan     18    20       18    52        
Varga Annamária                balerinák                                      

Varsányi Zsófia    Esztergom   Táncolj         7     18       12    37        
Beták Zsuzsa                   Playboy                                       

Ábrahám Nikolett   Gyôr        Sivatagi show   12    8        14    34        
Petô Viktória                                                                            

Szakály Henrietta  Gyôr        A kis hableány  8     18       8     30        
Szeitz Rita                                                                         

Grósz Krisztina    Debrecen    Apáca show      30    0        0     30        
Drienyovszki Nóra                                                                   

Máté Virág         Györ        Pingvinek       1     10       9     29        
Székely Anita                                                                               

Deák Veronika      Debrecen    Felpörgetett    5     24       0     29        
Szilvási Tünde                 picknick                                       

Szathmáry Marietta Debrecen    Rocki dráma     3     12       2     17        
Illés Kitti                                                                         

Hoffmann Kitti     Györ        Sicc - Picc     4     2        10    18        

Szlizs Tamara      Gyôr        Pick Dáma       8     8        0     14        

Tompa Erika        Györ        Hófehértke és   9     0        0     9         
Jalics Andrea                  az egy törpe                                   

Fekete Anikó       Debrecen    Rendôr parádé   1     8        1     8         
Éles Gyöngyi                                                                             

Parraghy Erika     Esztergom   Kölyökmóka      0     0        8     8         
Bor Angéla                                                                              

Horváth Eszter     Esztergom   Pray            1     4        0     5         
Kocz Ágnes                                                                               

Fekete Anikó       Debrecen    Fújtörpök       0     0        4     4         
Éles Gyöngyi                                                                             

Szijjártó Nikolett Csongrád                    0     3        3     6         
Zsíros Krisztina                                                                    

Kovács Vivien      Debrecen    Rongybaba       1     2        0     3         
Farkas Gyöngyvér                                                                           



A lapot készitette: Radványi Zoltán